OPERATYVINIAI ženklai

 Nuo 2013 metų įmonėje buvo įkurta nauja produktų linija, kuri leido CNC įrangos pagalba rinkai pateikti aukščiausios kokybės plastikinius, graviruotus ženklus. Ši nauja technologija suteikia galimybę pagaminti tik vaizduotės ribotą produktą - tai atveria labai didelias galimybes tiek klientui, tiek mūsų įmonei.

 Visi ženklai yra graviruojami iš aukščiausios kokybės dvisluoksnio plastiko lakštų, skirto būtent šios produktų linijos gamybai. Plastikas yra atestuotas, skirtas naudojimui lauko ir vidaus sąlygomis, atsparus visiem aplinkos poveikiams - UV šviesai, šalčiui, karščiui, drėgmei, mechaniniam poveikiui ir t.t. Spalvinė plastiko gama yra labai plati, tai leidžia gaminti dar platesnę produktų liniją, tenkinant kiekvieno kliento poreikius.

 Šiai produkto linijai yra naudojamas CNC graviravimo technologinis procesas, kuris suteikia produktui tiek prekės išvaizdą, tiek kokybę lyginant su lazeriniu ar kitais būdais graviruotus ženklus. Įmonė turi galimybę gaminti tiek mažų, tiek didelių gabaritų ženklus, ribojant tik plastiko lakšto gabaritams ir neprarandant kontrasto gaminant labai mažo šrifto gaminius - tai pasiekiama naudojant atskirus gamybos įrenginius.

 Mūsų įmonė yra lanksti gaminti tiek vienodus tiek skirtingus ženklus, neprarandant gamybos apimties bei laiko, net jei keikvienas ženklas turės skirtingą tekstą ar piešinį - tai leidžia gaminti operatyvinius žymėjimus elektros tinklų ir kitiems sektoriams. Saugos ženklai, Operatyviniai žymėjimai, Elektrosaugos ženklai.